ZGARNIJ 2 LAKIERY ZA 2zł!

ZAMAWIAM

 DO -40% Z OKAZJI DNIA STYLISTKI!

ZAMAWIAM

Odtłuszczacz do paznokci – czym jest i jak go używać?

Odtłuszczacz do paznokci to inaczej Nail Prep – produkt, który służy do przemywania płytki przed przystąpieniem do aplikacji bazy hybrydowej. Pełni on ważną funkcję podczas przygotowywania manicure, ponieważ usuwa z paznokci warstwę, która naturalnie na nich występuje – dzięki temu cała stylizacja dłużej się utrzymuje. Nail Prep pozbywa się również wilgoci i dezynfekuje płytkę.

Kiedy używać odtłuszczacza do paznokci?

Nail Prep to produkt, który nakłada się po zmatowieniu płytki bloczkiem polerskim, usunięciu pyłu oraz przemyciu paznokci Cleanerem. Przed aplikacją bazy hybrydowej lub primera należy odczekać, aż odtłuszczacz odparuje. Wystarczy niewielka ilość produktu, który pomoże skutecznie odtłuścić paznokcie, dlatego warto aplikować bardzo cienkie warstwy.

Nail Prep a Cleaner

Nail Prep i Cleaner pełnią podobną funkcję podczas wykonywania manicure – pomagają odtłuścić paznokcie przed przystąpieniem do ich malowania. Cleaner to produkt, który służy do odtłuszczania, przemywania naturalnej płytki oraz usuwania warstwy dyspersyjnej utwardzonego produktu. Nail Prep natomiast to płyn do naturalnej płytki paznokcia, który zwiększa przyczepność nakładanych na nią produktów. Usuwa również wilgoć z płytki i silnie ją odtłuszcza.

Nail Prep nie zastępuje Cleanrea, ale wspomaga jego działanie, dzięki czemu Twój manicure będzie mocniej trzymał się paznokci.

Nail Prep – dla kogo będzie odpowiedni?

Zdarza się, że sam Cleaner nie wystarcza i stylizacja hybrydowa nie utrzymuje się na paznokciach tak długo, jak powinna. Właśnie dlatego warto sięgnąć po Nail Prep - produkt, który jest dedykowany do odtłuszczania płytki, a dzięki temu jest on bardziej skuteczny niż Cleaner. Nail Prep sprawi, że Twój manicure będzie naprawdę trwały.