Sklepy NeoNail

PUNKTY SPRZEDAŻY NEONAIL:


C.H. Atrium Targówek / Warszawa

03-287 Warszawa
ul. Głębocka 15

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 512 667 548
e-mail: targowek@neonail.pl

C.H. Atrium Reduta / Warszawa

02-326 Warszawa
Al. Jerozolimskie 148

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 505 768 060
e-mail: reduta.wawa@neonail.pl

C.H. Factory Annopol / Warszawa

03-236 Warszawa
ul. Annopol 2

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 512 913 736
e-mail: annopol@neonail.pl

C.H. Blue City / Warszawa

02-222 Warszawa
Al. Jerozolimskie 179

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 22.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 501 840 879
e-mail: bluecity@neonail.pl

C.H. Magnolia Park / Wrocław

54-204 Wrocław
ul. Legnicka 58

Godziny otwarcia:
Pn. - Nd. godz. 9.00 - 21.00
Tel.: + 48 518 736 686
e-mail: magnolia@neonail.pl

C.H. Wrocław Fashion Outlet / Wrocław

54-610 Wrocław
ul. Graniczna 2

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 504 457 569
e-mail: fashionoutlet@neonail.pl

C.H. Arkady Wrocławskie / Wrocław

53-333 Wrocław
ul. Powstańców Śląskich 2-4

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. w godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 500 369 087 
e-mail: arkady@neonail.pl

Aleja Bielany / Kobierzyce

55-040 Kobierzyce 
ul. Czekoladowa 7-9 Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 504 459 654
e-mail: bielany@neonail.pl

C.H. Factory Outlet / Luboń

62-030 Luboń
ul. Dębiecka 1

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. godz. 11.00 - 21.00
Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 19.00
Tel.: + 48 506 657 812
e-mail: factory@neonail.pl

Słowackiego / Poznań

60-822 Poznań
ul. Słowackiego 27

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. godz. 9.00 - 17.00
Tel.: + 48 502 528 249
e-mail: slowackiego@neonail.pl

C.H. King Cross / Poznań

60-198 Poznań
ul. Bukowska 156

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 507 435 908
e-mail: kingcross@neonail.pl

C.H. M1 / Poznań

60-285 Poznań
ul. Szwajcarska 14

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 731 611 189
e-mail: m1poznan@neonail.pl

C.H. Galeria Malta / Poznań

61-131 Poznań
ul. Maltańska 1

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 22.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel. + 48 510 767 774 
e-mail: malta@neonail.pl

C.H. Plaza / Toruń

87-100 Toruń
Ul. Broniewskiego 90

Godziny otwarcia:
Pn - Sob: godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 531 161 596
e-mail: plaza@neonail.pl

C.H. Copernicus / Toruń

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 15

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 518 593 809
e-mail: copernicus@neonail.pl

C.H. Askana / Gorzów Wlkp.

66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Konstytucji 3 Maja 102

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 512 497 263
e-mail: askanagorzow@neonail.pl

C.H. Nova Park / Gorzów Wlkp.

66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Przemysłowa 2

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21-00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 508 445 409
e-mail: novapark@neonail.pl

C.H. Galeria Leszno / Leszno

64-100 Leszno
Al. Konstytucji 3 maja 12

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 609 017 530
e-mail: leszno@neonail.pl

C.H. Focus Mall / Bydgoszcz

85-097 Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 39-47

Godziny otwarcia:
Pn - Nd. godz. 9.00 - 21.00
Tel.: + 48 504 459 713
e-mail: focus@neonail.pl

C.H. Riviera / Gdynia

81-304 Gdynia
ul. Kazimierza Górskiego 2

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 570 271 956
e-mail: riviera@neonail.pl

C.H. Designer Outlet Gdańsk / Gdańsk

80-174 Gdańsk
ul. Przywidzka 8

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 575 646 827
e-mail: designer@neonail.pl

C.H. Galeria Bałtycka / Gdańsk

80-264 Gdańsk
ul. Grunwaldzka 141

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 690 093 546
e-mail: baltycka@neonail.pl

C.H. Factory Ursus / Warszawa

02-495 Warszawa
ul. Czerwca 1976r. 6

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 575 524 086
e-mail: ursus@neonail.pl

C.H.R Galaxy / Szczecin

70-554 Szczecin
Al. Wyzwolenia 18-20

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 690 098 131
e-mail: galaxy@neonail.pl

C.H. Outlet Park / Szczecin

70-784 Szczecin
ul. Andrzeja Struga 42

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 510 784 374 
e-mail: outletparkszczecin@neonail.pl

C.H. Galeria Korona Kielce / Kielce

25-312 Kielce
ul.Warszawska 26

Godziny otwarcia:
Pn. - Nd. godz. 10:00 - 21:00
Tel.: + 48 510 835 561 
e-mail: koronakielce@neonail.pl

C.H. Lublin Olimp / Lublin

20-147 Lublin
Al. Spółdzielczości Pracy 32-34

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10:00 - 21:00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 575 714 838
e-mail: olimp.lublin@neonail.pl

Galeria Warmińska / Olsztyn

10-748 Olsztyn
ul. Tuwima 26

Godziny otwarcia:
Pn. - Nd. godz. 10:00 - 21:00
Tel.: + 48 506 671 170
e-mail: olsztyn@neonail.pl

 

C.H. Galeria Łódzka / Łódź

90-307 Łódź
Al. Piłsudskiego 15/23

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.30 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 512 790 457
e-mail: galeria.lodzka@neonail.pl

 Tarasy Zamkowe Lublin / Lublin

20-108 Lublin 
Al. Unii Lubelskiej 2

Godziny otwarcia: 
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00 
Nd. godz. 09.00 - 20.00 
Tel.: + 48 506 640 193 
e-mail: tarasy.zamkowe@neonail.pl

 Atrium Koszalin / Koszalin

 75-736 Koszalin 
ul. Paderewskiego 1

Godziny otwarcia: 
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00 
Nd. godz. 10.00 - 20.00 
Tel.: + 48 510 835 201
e-mail: atrium.koszalin@neonail.pl

 Aleja Bielany / Kobierzyce

55-040 Kobierzyce
ul. Czekoladowa 7-9 Bielany Wrocławskie

Godziny otwarcia: 
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00 
Nd. godz. 10.00 - 20.00 
Tel.: +48 795 510 768
e-mail: bielany2@neonail.pl

 

C.H. Galeria Jurajska / Częstochowa

42-200 Częstochowa 
Al. Wojska Polskiego 207

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 22.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 789 449 234
e-mail: jurajska@neonail.pl

C.H. Galeria Kaskada / Szczecin

70-404 Szczecin 
Al. Niepodległości 36

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 789 449 237
e-mail: kaskada@neonail.pl

C.H. Galeria Cuprum Arena / Lubin

59-300 Lubin 
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 20

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 21.00
Tel.: + 48 789 449 238
e-mail: cuprum@neonail.pl

C.H. Atrium Biała / Białystok

15-265 Białystok
ul. Czesława Miłosza 2

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 789 449 232
e-mail: atrium.biala@neonail.pl

 

C.H. Galeria Twierdza / Zamość

22-400 Zamość 
ul. Przemysłowa 10

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 789 449 231
e-mail: zamosc@neonail.pl

C.H. Plaza Suwałki / Suwałki

16-400 Suwałki 
ul. Gen. J. Dwernickiego 15

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 09.00 - 21.00
Tel.: +48 500 369 071 
e-mail: plaza.suwalki@neonail.pl

C.H. Brama Pomorza / Lipienice

89-620 Lipienice 
ul. Podmiejska 2a

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 500 369 101 
e-mail: bramapomorza@neonail.pl

C.H. Park Magnolia II / Wrocław

54-204 Wrocław 
ul. Legnicka 58

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 9.00 - 21.00
Tel.: +48 500 369 132 
e-mail: magnolia2@neonail.pl

C.H. Galeria Jantar  / Słupsk

76-200 Słupsk 
ul. Szczecińska 58

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 09.00 - 20.00
Tel.: +48 500 369 129
e-mail: jantar@neonail.pl

C.H. Gemini Park  / Bielsko - Biała

43-300 Bielsko - Biała
ul. Leszczyńska 20

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 506 672 234
e-mail: gemini.park@neonail.pl

C.H. Galeria Korona Kielce  / Kielce

25-312 Kielce
ul. Warszawska 26

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 21.00
Tel.: +48 510 784 458
e-mail: korona2@neonail.pl

C.H. Galeria Wisła  / Płock

09-410 Płock
ul. Wyszogrodzka 144

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 21.00
Tel.: +48 510 784 401
e-mail: wisla.plock@neonail.pl

C.H. Galeria Mazovia  / Płock

09-409 Płock 
ul. Wyszogrodzka 127

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 510 784 416
e-mail: mazovia.plock@neonail.pl

C.H. Aura Centrum Olsztyna  / Olsztyn

10-576 Olsztyn
Al. Piłsudskiego 16

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 510 835 565
e-mail: aura@neonail.pl

C.H. Wola Park  / Warszawa

01-460 Warszawa
ul. Górczewska 124

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 510 835 181
e-mail: wola@neonail.pl

C.H. Posnania  / Poznań

61-136 Poznań
ul. Pleszewska 1

Godziny otwarcia:
Pn. - Czw., Sob. godz. 10.00 - 22.00
Pt. godz. 10.00 - 23.00
Nd. godz. 10.00 - 21.00
Tel.: +48 510 835 205
e-mail: posnania@neonail.pl

C.H. Galeria Tarnovia  / Tarnów

33-100 Tarnów 
ul. Krakowska 149

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 510 835 291
e-mail: tarnovia@neonail.pl

C.H. Galeria Victoria  / Wałbrzych

58-300 Wałbrzych
ul. 1 Maja 64

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. godz. 10.00 - 21.00
Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 510 784 279
e-mail: victoria@neonail.pl

C.H. Forum   / Gliwice

44-100 Gliwice
ul. Lipowa 1

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 510 835 415
e-mail: forum@neonail.pl

C.H. Galeria Navigator   / Mielec

39-300 Mielec
ul. Powstańców Warszawy 4

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 19.00
Tel.: +48 510 784 434
e-mail: navigator@neonail.pl

C.H. Rywal  / Biała Podlaska

21-500 Biała Podlaska 
ul. Brzeska 27

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 20.00
Nd. godz. 10.00 - 17.00
Tel.: +48 500 369 015
e-mail: rywal@neonail.pl

C.H. Galeria Jurowiecka  / Białystok

15-101 Białystok
ul. Jurowiecka 1

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 510 835 162
e-mail: jurowiecka@neonail.pl

C.H. Galeria Wileńska  / Warszawa

03-734 Warszawa
ul. Targowa 72

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 510 784 445
e-mail: wilenska@neonail.pl

C.H. Plaza  / Poznań

61-693 Poznań
ul. Drużbickiego 2

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.30 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 513 745 321
e-mail: plaza.poznan@neonail.pl

C.H. M1  / Poznań

60-285 Poznań 
ul. Szwajcarska 14

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 513 745 416
e-mail: m1poznan2@neonail.pl

C.H. Pasaż Łódzki / Łódź

93-570 Łódź 
Al. Jana Pawła II 30

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 19.00
Tel.: + 48 513 745 409 
e-mail: pasaz.lodzki@neonail.pl

C.H. VIVO! / Stalowa Wola

37-450 Stalowa Wola
ul. Fryderyka Chopina 42

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 513 745 441
e-mail: stalowa@neonail.pl

C.H. Galeria Tęcza / Kalisz

62-800 Kalisz
ul. 3 Maja 1

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 513 745 424
e-mail: tecza@neonail.pl

Galeria Sandecja  / Nowy Sącz

33-300 Nowy Sącz 
ul. Węgierska 170

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 513 745 665
e-mail: sandecja@neonail.pl

C. H. Ursynów  / Warszawa

02-801 Warszawa 
ul. Puławska 427

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 513 745 642
e-mail: ursynow@neonail.pl

Stary Browar / Poznań

61-888 Poznań 
ul. Półwiejska 42

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 513 745 589
e-mail: browar@neonail.pl

C. H. Agora Bytom / Bytom

41-902 Bytom
Plac Tadeusza Kościuszki 1

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 517 814 228
e-mail: agora@neonail.pl

C.H. M1 Łódź  / Łódź

92-103 Łódź 
ul. Brzezińska 27/29

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 09.00 - 20.00
Tel.: +48 517 814 275
e-mail: m1lodz@neonail.pl

C. H. Europa Centralna / Gliwice

44-100 Gliwice
ul. Pszczyńska 315

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 517 814 308
e-mail: europa@neonail.pl

C. H. Słowiańska / Zgorzelec

59-900 Zgorzelec
ul. Jeleniogórska 42

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 513 745 608
e-mail: slowianska@neonail.pl

C. H. Galeria Przymorze / Gdańsk

80-398 Gdańsk
ul. Obrońców Wybrzeża 1

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 19.00
Tel.: +48 517 814 456
e-mail: przymorze@neonail.pl

Galeria Dominikańska  / Wrocław

50-159 Wrocław
Plac Dominikański 3

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.30 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 517 814 480
e-mail:dominikanska@neonail.pl

PUNKTY FRANCZYZOWE:

C.H. M1 Czeladź / Czeladź
Punkt Franczyzowy

41-250 Czeladź
ul. Będzińska 80

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 794 508 742
e-mail: m1.czeladz@neonail.pl

C.H. Silesia City Center / Katowice
Punkt Franczyzowy I

40-101 Katowice
ul. Chorzowska 107

Godziny otwarcia:
Pn. - Nd. godz.10.00 - 21.00
Pt. godz.10.00 - 22.00
Tel.: + 48 794 508 741
e-mail: ch.silesiacity@neonail.pl

C.H. Galeria Katowicka / Katowice
Punkt Franczyzowy

40-097 Katowice
ul. 3 Maja 30

Godziny otwarcia:
Pn.-Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz.10.00 - 20.00
Tel.: + 48 881 448 229
e-mail: galeria.katowicka@neonail.pl

C.H. Karolinka / Opole
Punkt Franczyzowy

45-837 Opole
ul. Wrocławska 154

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 21.00
Nd. godz. 9.00 - 20.00
Tel.: + 48 794 508 740
e-mail: ch.karolinka@neonail.pl

C.H. Factory Outlet  / Kraków
Punkt Franczyzowy

33-085 Modlnica k. Krakowa
ul. A. Różańskiego 32

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 794 508 743
e-mail: factory.krakow@neonail.pl

C.H. Galeria Krakowska  / Kraków
Punkt Franczyzowy

31-154 Kraków
ul. Pawia 5

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 9.00 - 22.00
Nd. godz. 9:00 - 21:00
Tel.: + 48 795 939 496
e-mail: galeria.krakowska@neonail.pl

Galeria Pestka / Poznań
Punkt Franczyzowy

61-696 Poznań
Al. Solidarności 47

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 790 224 534
e-mail: pestka.poznan@neonail.pl

Galeria HIT / Nowy Dwór Mazowiecki
Punkt Franczyzowy

05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Warszawska 36

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 797 216 491
e-mail: galeria.hit@neonail.pl

C.H. Ogrody Elbląg / Elbląg
Punkt Franczyzowy

82-300 Elbląg
ul. płk. Stanisława Dąbka 152

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 576 974 335
e-mail: ogrody@neonail.pl

Galeria Korona / Wrocław
Punkt Franczyzowy

51-421 Wrocław 
ul. B. Krzywoustego 126

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 713 070 477
e-mail: korona@neonail.pl

C.H. Auchan Gdańsk / Gdańsk
Punkt Franczyzowy

80-176 Gdańsk 
ul. Szczęśliwa 3

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.9.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 575 003 625
e-mail: auchan.gdansk@neonail.pl

C.K.H. Millenium Hall / Rzeszów
Punkt Franczyzowy

35-315 Rzeszów 
Al. Kopisto 1

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 17 770 73 44
e-mail: millenium.hall@neonail.pl

C.H. Osowa  / Gdańsk
Punkt Franczyzowy

80-299 Gdańsk 
ul. Spacerowa 48

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: + 48 575 003 626
e-mail: osowa@neonail.pl

C.H. Silesia City Center  / Katowice
Punkt Franczyzowy II

40-101 Katowice 
ul. Chorzowska 107

Godziny otwarcia:
Pn. - Nd. godz.10.00 - 21.00
Pt. godz. 10.00 - 22.00
Tel.: +48 728 403 788
e-mail:  silesia@neonail.pl

C.H. Galeria Szperk / Kosakowo
Punkt Franczyzowy

81-198 Kosakowo k.Gdyni 
ul. Płk. Dąbka 338

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 575 003 627
e-mail:  szperk@neonail.pl

C.H. Galeria Sfera / Bielsko - Biała
Punkt Franczyzowy

43-300 Bielsko - Biała 
ul. Mostowa 5

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 728 403 787
e-mail:  sfera@neonail.pl

C.H. Galeria Glogovia  / Głogów
Punkt Franczyzowy

67-210 Głogów, Ruszowice 
ul. Piłsudskiego 19

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 697 408 672
e-mail: glogovia@neonail.pl

C.H. Atrium Mosty / Płock
Punkt Franczyzowy

09-402 Płock 
ul. Tysiąclecia 2a

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 500 619 144
e-mail: mosty@neonail.pl

C.H. Port Łódź / Łódź
Punkt Franczyzowy

93-457 Łódź 
ul. Pabianicka 245

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 535 211 250
e-mail: port.lodz@neonail.pl

C.H. Vivo! / Piła
Punkt Franczyzowy

64-920 Piła 
ul. 14-go Lutego 26

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz.10.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 692 916 235
e-mail: vivo@neonail.pl

Rzemieślnicza  / Kalisz
Punkt Franczyzowy

62-800 Kalisz 
ul. Rzemieślnicza 4

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. godz. 09.00 - 18.00
Sb.-Nd. Nieczynne
Tel.: +48 505 586 719
e-mail: sklepkalisz@neonail.pl

Pasaż Tesco  / Świdnica
Punkt Franczyzowy

58-100 Świdnica 
ul. Strzegomska 2

Godziny otwarcia:
Pn. - Sb. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 18.00
Tel.: +48 506 973 281
e-mail: tesco.swidnica@neonail.pl

C.H. Galeria Twierdza  / Kłodzko
Punkt Franczyzowy

57-300 Kłodzko 
ul. Noworudzka 2

Godziny otwarcia:
Pn. - Sb. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 09.00 - 21.00
Tel.: +48 743 030 260
e-mail: twierdza.klodzko@neonail.pl

C.H. Gemini Park  / Tarnów
Punkt Franczyzowy

33-100 Tarnów 
ul. Nowodąbrowska 127

Godziny otwarcia:
Pn. - Sb. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 09.00 - 20.00
Tel.: +48 143 070 590
e-mail: gemini.tarnow@neonail.pl

C.H. Bielawy  / Toruń
Punkt Franczyzowy

87-100 Toruń 
ul. Olsztyńska 8

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 690 645 718
e-mail: torun.bielawy@neonail.pl

C.H. Kupiec Poznański / Poznań
Punkt Franczyzowy

61-831 Poznań  
Pl. Wiosny Ludów 2

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 10.00 - 21.00
Nd. godz. 11.00 - 19.00
Tel.: +48 575 102 144
e-mail: kupiecpoznanski@neonail.pl

Sklep Firmowy NeoNail / Rypin
Punkt Franczyzowy

87-500 Rypin  
ul. Warszawska 19

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. godz. 09.00 - 17.00
Sob. godz. 09.00 - 13.00
Nd. Nieczynne
Tel.: +48 724 424 017
e-mail: skleprypin@neonail.pl

C.H. Starówka / Stargard Szczeciński
Punkt Franczyzowy

73-110 Stargard Szczeciński  
ul. Bolesława Chrobrego 8

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 693 733 996
e-mail: starowka@neonail.pl

Auchan Bielany / Bielany Wrocławskie
Punkt Franczyzowy

55-040 Bielany Wrocławskie 
ul. Francuska 6

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.30 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 886 541 241
e-mail: auchan_w@neonail.pl

Pasaż Świętokrzyski / Kielce
Punkt Franczyzowy

25-636 Kielce 
ul. E. Massalskiego 3

Godziny otwarcia:
Pn. - Sob. godz. 09.00 - 21.00
Nd. godz. 10.00 - 20.00
Tel.: +48 607 483 980
e-mail:
pasazswietokrzyski@neonail.pl

 

*Promocje na stronie www oraz punktach naszych i franczyzowych mogą się różnić.

 


ZNAJDŹ SKLEP W SWOJEJ OKOLICY!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij