Dotacje UE

Regulamin promocji

 
Regulamin promocji "Zestawy: 5x hybryda + lampa led za 1 zł"

1. Niniejszy regulamin stanowi modyfikację regulaminu sklepu internetowego www.neonail.pl

2. Niniejszy regulamin dotyczy zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego www.neonail.pl w okresie od 13.10.2017 godz. 08.00 do 15.10.2017 godz. 23.59 – tj. dotyczy zamówień, w których Klient kliknął przycisk „Kupuję i Płacę" w w/w okresie.
3. Niniejszy regulamin dotyczy wyłącznie zestawów: Rainbow Set: 5x Hybrid Mix + lampa led za 1zł (5824), Mosaica Set: 5x Hybrid 27,90 + lampa led za 1zł (5825), Caleidoscope Set: 5x Hybrid 29,90 + lampa led za 1zł (5826) objętych promocją 5x hybryda + lampa led za 1 zł.

4. Podczas składania zakupów, po wybraniu produktów, o których mowa w pkt.3 niniejszego regulaminu, w polu "wybrany kolor" należy podać numery katalogowe 5  lakierów hybrydowych z określonych grup cenowych. Promocja nie obejmuje baz i topów.

5. Niniejszy regulamin dotyczy wyłącznie zamówień, w których miejsce dostawy znajduje się na obszarze Polski.

6. W zakresie nieobjętym niniejszym regulaminem zastosowanie znajdzie regulaminu sklepu internetowego  www.neonail.pl

7. Promocje nie ulegają łączeniu.
 
 
 
 
Regulamin promocji "Zestawy: 5x hybryda + lampa led za 1 zł" - sklepy stacjonarne

1.Niniejszy regulamin dotyczy zakupów dokonywanych w punktach sprzedaży NeoNail (https://www.neonail.pl/sklepy/) w okresie od 13.10.2017 godz. 8:00 do 15.10.2017. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

2.Przy zakupie 5 dowolnych lakierów hybrydowych NeoNail, kupujący otrzymuje lampę led 9 W (https://www.neonail.pl/produkt/4072-1-mini-lampa-uv-led-9-w-czarna.html?search=product&string=4072-1) o wartości rynkowej 139,99 PLN brutto w cenie 1 PLN brutto.

3.Promocją objęte są wszystkie lakiery hybrydowe oraz Top Hard, Top Sunblocker, Top Glitter, Top Matte, Top Dry oraz Base Hard.

4.Promocja nie łączy się z innymi.

 
 
 
Regulamin promocji "Darmowa wysyłka za zakupy powyżej 150 zł":
 
1. Niniejszy regulamin stanowi modyfikację regulaminu sklepu internetowego www.neonail.pl


2. Niniejszy regulamin dotyczy zamówień złożonych za pośrednictwem sklepu internetowego www.neonail.pl w okresie od 27.09.2016 godz. 23.59 do odwołania Regulaminu.

3. Niniejszy regulamin dotyczy wyłącznie zamówień o wartości powyżej 150 zł brutto (suma wartości zamawianych towarów wg. cen w sklepie internetowym www.neonail.pl). Do sumy wartości dostawy uprawniającej do skorzystania z darmowej wysyłki nie wlicza się urządzeń oraz zestawów produktów.

4. Niniejszy regulamin dotyczy wyłącznie zamówień, w których miejsce dostawy znajduje się na obszarze Polski.

5. Wszystkie zamówienia złożone zgodnie z postanowieniami niniejszego regulaminu zostaną dostarczone przez Sprzedawcę bez naliczana kosztów dostawy, tj. dostawa nastąpi na koszt Sprzedawcy.

6. Regulamin dotyczy wszystkich sposobów dostawy towarów objętych niniejszym regulaminem.

7. W zakresie nieobjętym niniejszym regulaminem zastosowanie znajdzie regulaminu sklepu internetowego www.neonail.pl

 

 

Regulamin "Zapis do newslettera/pierwszy zakup":

 1. Niniejszy regulamin stanowi modyfikację regulaminu sklepu internetowego www.neonail.pl.

 2. Klientowi, który:

  1. Dokonał subskrypcji „newslettera" dostępnego ze strony www.neonail.pl , lub

  2. Dokonał rejestracji w sklepie internetowym www.neonail.pl ,

oraz dokonał pierwszych zakupów w sklepie www.neonail.pl po rejestracji/subskrypcji przysługuje prawo do wykorzystania 5% rabatu od cen katalogowych (nie dotyczy cen promocyjnych), na kolejne zakupy za pośrednictwem www.neonail.pl o ile zamówienie takie zostanie złożone w sklepie internetowym www.neonail.pl w terminie 30 dni odpowiednio od daty rejestracji lub subskrypcji newslettera.

 1. Z niniejszej promocji można skorzystać tylko raz, tj. dokonanie subskrypcji oraz rejestracji przez tego samego Klienta, nie uprawnia do dwukrotnego skorzystania z promocji.

 2. Przyznany kod rabatowy ważny jest przez 1 miesiąc od daty jego otrzymania, chyba, że podany jest termin jego ważności.

 3. Niniejszy regulamin dotyczy wyłącznie zamówień, w których miejsce dostawy znajduje się na obszarze Polski.

 4. W zakresie nieobjętym niniejszym regulaminem zastosowanie znajdzie regulaminu sklepu internetowego  www.neonail.pl

 

 

Regulamin "Promocja cenowa"

 1. Niniejszy regulamin stanowi modyfikację regulaminu sklepu internetowego www.neonail.pl

 2. Niniejszy regulamin obowiązuje bezterminowo.

 3. Niniejszy regulamin daje możliwość Klientom sklepu www.neonail.pl zakupu produktów w sklepie internetowym www.neonail.pl po cenach niższych od cen standardowych/katalogowych.

 4. Produkty objęte niniejszą promocją będą oznaczane w sposób, który wskazuje ich cenę standardową/katalogową oraz cenę promocyjną.

 5. Produkty będą obejmowane niniejszą promocją do wyczerpania zapasów lub do momentu odwołania promocji, co może nastąpić w każdym czasie bez konieczności podawania jakiejkolwiek przyczyny.

 6. Niniejszy regulamin dotyczy wyłącznie zamówień, w których miejsce dostawy znajduje się na obszarze Polski.

 7. W zakresie nieobjętym niniejszym regulaminem zastosowanie znajdzie regulaminu sklepu internetowego  www.neonail.pl.

Promocje nie ulegają łączeniu*

* „chyba, że regulamin danej promocji stanowi wyraźnie inaczej”.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij