ZGARNIJ 2 LAKIERY ZA 2 ZŁ W PROMOCJI 3+2!

ZAMAWIAM

ZGARNIJ 2 LAKIERY ZA 2 ZŁ!

ZAMAWIAM
Koralowe paznokcie inspirują

Kolor roku 2019 w lakierach hybrydowych

Pora na żywy
koral

najgorętszy z trendów

Przez koralowe okulary

W tym roku patrzymy na świat przez koralowe okulary! Co to znaczy? Wybieramy ubrania, dodatki i lakiery hybrydowe, które poprzez kolor oddają beztroskę, aktywność i chęć ekspresji. Taki manicure wyzwoli w Tobie optymizm i radość – tak niezbędne do poszukiwania własnego stylu!
Łagodny, delikatny, ale z wyczuwalną energią – co powiesz na żywy koral u Twego boku?
Czarującą barwę i jej tony skryliśmy w Trendy Twenty , czyli różowo-brzoskwiniowej hybrydzie, dzięki której rozkwitniesz tej wiosny. Z kolekcji Cover Girl wyróżnia się również My Moment – mocniejszy, wchodzący w beż odcień – idealny do biznesowego wizerunku.
Nieco bardziej słodki i nieco bardziej żywy jest Sweet Candy – subtelny, ale dobrze widoczny! Równie piękny i dziewczęcy jest Rosy Memory z kolekcji Candy Girl.
Mocnym akcentem jest Pink Panther – lakier hybrydowy z palety Spring/Summer . W końcu różowa pantera to nie tylko kolor – to też zabawa i odwaga.
Koniecznie zwróć uwagę na Havana Sunrise i odrobinę jaśniejszy Fresh Nectarine – te wesołe, koralowo-pomarańczowe barwy to najmodniejszy trend, który wyraźnie wybrzmiewa spośród innych kolorów.
W tym samym kręgu znajduje się Nude – stonowany, elegancki i zmysłowy. Wybierzesz go równie chętnie.
Twój manicure to nie detal, to element, który Cię wyróżnia. Zrób to w najmodniejszy z możliwych sposobów, czyli w kolorze koral.

Paznokcie ubrane w koral

Serpentyna - połączenie matu i błysku

Różowa pantera

Absolutnie kobiecy kolor – róż, ma wiele twarzy. W naszej kolekcji znajdziesz mnóstwo jego wariantów, ale Pink Panther z pewnością zasługuje na wyróżnienie. Spójrz, jak efektownie i atrakcyjnie wygląda, gdy zostanie wykorzystany w stylizacji one color.
Subtelne wykończenie, dopasowanie do każdej kreacji i nieskazitelny wygląd - z takim manicure zyskujesz odwagę, urok i charyzmę – podkreślaj swoje piękno i zadbaj o detal.

Koral w kratę

Trochę koral, trochę chaber, trochę róż, a nawet czerwień – tym razem zmalowaliśmy kolor w kratkę! Główną rolę odgrywa Trendy Twenty – czyli wiosenna hybryda różu i brzoskwini. Ten kolor przyciąga promienie słońca!
Drobne akcenty lakieru Super Star i Fashion Mania to energia i fantastyczne podkreślenie Twojej charyzmy. Całość urozmaicona stylową kratą – ten manicure będzie hitem w tym roku!

Minimalnie koralowo

Słodki koral – w tym wydaniu z minimalistycznym, czarnym dodatkiem. Energetyzujący i wciągający odcień Havana Sunrise to sposób na wiosenny i letni manicure. Jednocześnie delikatny i szałowy – odnajdziesz w nim najgorętsze trendy sezonu.
Czarny wzór jedynie podbija wyjątkowość tej stylizacji. A wszystko to nałożone na niewinny odcień beżu Creme Brulee! Wiemy, że się zainspirujesz.

Stylizacja krok po kroku:

Więcej inspiracji znajdziesz:

Sprawdź lakiery

Kolekcja Cover Girl

Trendy Twenty My Moment

Kolekcja Spring / Summer

Sweet Candy Pink Panther

Kolekcja Candy Girl

Rosy Memory Havana Sunrise Fresh Nectarine

Kolekcja Milady

Nude