Kariera

O NAS

Firma Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. jest jedną z wiodących międzynarodowych firm w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Nasz zespół składa się z ludzi, dla których branża Beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Nasze produkty można znaleźć w licznych punktach stacjonarnych na terenie całej Polski oraz za granicą.

Jeżeli właśnie poszukujesz nowych wyzwań, jesteś osobą kreatywną i przebojową oraz nie boisz się proponować i wdrażać własne pomysły to poszukujemy właśnie Ciebie!

Dołącz do nas aplikując przez formularze aplikacyjne dołączone do naszych ofert pracy znajdujących się na portalach branżowych lub aplikując spontanicznie na adres rekrutacja@neonail.pl. Pamiętaj, aby zaznaczyć którymi stanowiskami jesteś zainteresowany.

Do zobaczenia!

 


ETAPY REKRUTACJI

  1. Aplikacja przez kandydata

Po wystawieniu ogłoszenia, zainteresowani kandydaci składają swoje aplikacje. Najczęściej do wymaganych dokumentów należą CV oraz list motywacyjny. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony np. o dołączenie portfolio lub wykonanie zadania.

Jest to bardzo ważny etap, w którym wszystko zależy od Ciebie. Warto sprawdzić czy dokumenty są rzetelnie przygotowane oraz czy spełnione są wszystkie wymagania przedstawione w ofercie pracy.

Przypominamy, że aplikacje bez dołączonych ważnych klauzul o ochronie danych osobowych nie będą mogły być brane pod uwagę. Sprawdź, czy dołączyłeś stosowny zapis!

  1. Selekcja nadesłanych CV

Na tym etapie dział HR uważnie analizuje każde CV oraz nadesłane dokumenty. Weryfikujemy nie tylko doświadczenie zawodowe, ale także zainteresowania, szczególne osiągnięcia, aktywność pozazawodową itp. Ważne jest dla nas to jakim jesteś człowiekiem, ponieważ zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu kandydata do zespołu!

  1. Spotkania rekrutacyjne

Przebieg tego etapu zależy od stanowiska, na które aplikuje kandydat. Większość rozmów jest prowadzona w obecności przełożonego i rekrutera z działu HR. Czasami spotkanie może być poprzedzone wykonaniem zadań sprawdzających praktyczne umiejętności.

Rozmowa kwalifikacyjna ma na celu poznanie kompetencji, motywacji oraz postawy kandydata. Przełożony na pewno sprawdzi kompetencje specjalistyczne.

Warto pamiętać, że na tym etapie zostaniesz zapytany o swoje oczekiwania finansowe. Przygotuj się do tego pytania, aby nie było ono zaskoczeniem.

  1. Informacja zwrotna

Ważne jest dla nas, aby przez cały czas trwania rekrutacji pozostawać w kontakcie telefonicznym lub mailowym z danym kandydatem. Jeżeli masz pytania do swojej aplikacji możesz zawsze napisać do nas na rekrutacja@neonail.pl. Warto zaznaczyć w temacie nazwę stanowiska na jaką aplikowałeś. Będzie to dla nas ułatwienie.

Informację zwrotną przekazujemy każdej osobie, z którą odbyło się spotkanie.

  1. Oferta pracy

Gratulacje! Jeżeli dotarłeś do tego etapu to znaczy, że wybraliśmy właśnie Ciebie! Dział HR skontaktuje się z Tobą i poinformuje o chęci zatrudnienia. Przedstawiona zostanie Ci też oferta finansowa. Ustalimy wspólnie termin rozpoczęcia pracy oraz otrzymasz od nas niezbędne do zatrudnienia dokumenty.

Witamy w zespole!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij