RABAT 30% NA ZAKUPY ZA MIN. 99 ZŁ! SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE

ZAMAWIAM

-30%  NA ZAKUPY ZA MIN. 99 ZŁ

ZAMAWIAM

Jakie są różnice między żelem jednofazowym i trójfazowym?

Zaczynając przygodę z żelową stylizacją paznokci można się pogubić w ilości ich rodzajów. Niektóre są określane jako żele do paznokci jednofazowe, a inne jako trójfazowe. Co oznacza takie rozróżnienie i jak korzysta się z poszczególnych produktów tego typu?

Żel trójfazowy

Jest to rodzaj żelu składający się z trzech oddzielnych produktów, które pomogą Ci przedłużyć płytkę. Są to:

1. Warstwa podkładowa, czyli żel podkładowy – jest on rzadki i nakłada się jego cienką warstwę na odtłuszczone paznokcie.

2. Warstwa budująca, czyli żel budujący, który jest dostępny w różnych kolorach. Jest on średnio gęsty i aplikuje się go na żel podkładowy. Można nim przedłużyć oraz nadbudować paznokcie.

3. Warstwa nabłyszczająca, czyli żel wykończeniowy, który nadaje stylizacji piękny połysk. Ma on rzadką konsystencję, a po utwardzeniu należy go przemyć cleanerem.

 

Żel jednofazowy

Jest to jeden produkt, który zawiera w sobie właściwości trzech - żelu podkładowego, budującego, jak i wykończeniowego. Za pomocą żelu jednofazowego przedłużysz paznokcie nakładając go w dwóch lub trzech warstwach. Produkt ten ma średnio gęstą konsystencję i jest łatwy w aplikacji.