ZGARNIJ 2 LAKIERY ZA 2zł!

ZAMAWIAM

 DO -40% Z OKAZJI DNIA STYLISTKI!

ZAMAWIAM

Jakie frezy do skórek, a jakie do usuwania manicure?

Jaki frez do usuwania skórek, a jaki do ściągania hybryd?

Do tej pory nie używałaś frezarki? Najwyższy czas to zmienić! To nowoczesne urządzenie sprawi, że robienie i ściąganie hybryd stanie się jeszcze prostsze i łatwiejsze. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup potrzebne Ci będą również frezy. Podpowiadamy, jaki frez do skórek, a jaki do ściągania hybryd będą najlepszym wyborem?

Frezarka – urządzenie, dzięki któremu robienie i ściąganie hybryd jest jeszcze prostsze!

Frezerka to urządzenie wykorzystywane w manicure i pedicure. Można powiedzieć, że jest zaawansowanym pilnikiem elektrycznym do paznokci. Używają go nie tylko profesjonalne stylistki paznokci. Na zakup frezarki decydują się również osoby robiące hybrydy dla siebie. Wynika to z tego, że jest to wielofunkcyjne urządzenie sprawiające, że zarówno robienie, jak i ściąganie hybryd jest znacznie prostsze i szybsze.

Do czego przyda Ci się frezarka? Lista jest długa. Wszystko zależy od tego, jakie frezy wybierzesz (można nazwać je wymiennymi pilniczkami, które montuje się we frezarce). W Służą one do:

 • skracania paznokci,

 • piłowania paznokci,

 • usuwania skórek wokół paznokci,

 • zmatowienia płytki paznokcia przed zrobieniem hybryd,

 • zdobienia paznokci,

 • usuwania żelu lub lakieru hybrydowego.

Pytanie, jaki frez do usuwania skórek, a jaki do ściągania hybryd? Poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci w wyborze

Wybierz frezy dopasowane do Twoich potrzeb

Frezy różnią się rozmiarem, kształtem i materiałem, z którego są wykonane. Poza tym podobnie jak pilniki do paznokci charakteryzują się zróżnicowaną gradacją. Jak się w tym wszystkim nie pogubić i wybrać frezy idealnie dostosowane do potrzeb? 

Jaki frez do ściągania hybrydy?

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie o to, jaki frez do ściągania hybryd będzie najlepszy? Dobrym wyborem będzie szerszy frez diamentowy. Ma on specjalną powłokę diamentową lub jest zrobiony w całości z diamentów syntetycznych. Dzięki temu jest bardzo twardy i pozwala szybko usunąć nie tylko lakier hybrydowy, ale i żel czy akryl.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki frez do ściągania hybrydy będzie dobrym wyborem nie musisz ograniczać się do frezów diamentowych. Do wyboru masz również frezy:

 • karbidowe – wykonane z karbidu, czyli węglika spiekanego. Jest to bardzo twardy materiał, który z łatwością radzi sobie z lakierami hybrydowymi, żelem i akrylem. Frezy karbidowe uznawane są za najtrwalsze i najbardziej odporne na ścieranie.

 • Ceramiczne – służą do usuwania lakierów hybrydowych, żelu i akrylu. Oprócz tego, że są wszechstronne mają kilka innych zalet. Nie przenoszą ciepła i nie powodują nieprzyjemnego uczucia grzania, są odpowiednie dla osób uczulonych na metale, a także cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

W ofercie NEONAIL znajdziesz zarówno frezy diamentowe, jak i karbidowe i ceramiczne. W szybkim usunięciu stylizacji pomogą Ci m.in.:

 • frez medium karbidowy – ma opływowy kształt, dzięki któremu ułatwia usunięcie masy (hybrydowej, żelowej, akrylożelowej) nawet z wałów okołopaznokciowych. Co więcej, jest pokryty specjalną powłoką zapobiegającą nagrzewaniu naturalnej płytki paznokcia. 

 • Frez ceramiczny CERAMIC NO. 01 – możesz wykorzystać go zarówno do usuwania lakieru hybrydowego, jak i delikatnego opracowania masy żelowej. Jego „prosty” kształt (bezpieczniejszy dla naturalnej płytki paznokcia) sprawia, że jest to dobry wybór dla osób początkujących. 

 • Frez Hard żelowy karbidowy – to frez, który poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Jest bardzo gruby i ma specjalną powłokę zapobiegającą nagrzewaniu naturalnej płytki paznokcia. Nadaje się do profesjonalnego ściągania masy akrylowej, żelowej oraz tytanowej. 

Wiesz już, jakie frezy będą dobre do usunięcia stylizacji. W takim razie pozostaje jeszcze pytanie o to, czy będą pasować do Twojej frezarki? Nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Wymienione wyżej frezy mają jeszcze jedną dużą zaletę – uniwersalne wymiary. Dzięki temu pasują do każdej frezarki dostępnej w ofercie NEONAIL!

Jaki frez do usuwania skórek?

Robienie manicure hybrydowego nie polega jedynie na nałożeniu bazy, koloru, topu i utwardzeniu ich w lampie. Zanim przejdziesz do tego etapu czeka Cię jeszcze przygotowanie płytki paznokcia, a także skórek.

Jaki frez do skórek będzie najlepszy? Możesz użyć do tego frezów diamentowych. Do wyboru masz np. FLAME NO.03/S dostępny w ofercie NEONAIL. Ma kształt płomyka i delikatny, drobny nasyp diamentowy. Dzięki temu jest bardzo uniwersalny. Wykorzystasz go nie tylko do skórek, ale i opracowania nabłonka na naturalnym paznokciu czy nadawania pożądanego kształtu masie żelowej lub akrylowej. 

Dobrym wyborem będą także frezy karbidowe. Jednym z wielozadaniowych akcesoriów, które możesz wykorzystać do usuwania skórek i zrogowaceń jest karbidowy frez SOFT z oferty NEONAIL. Zasługuje na Twoją uwagę nie tylko ze względu na wszechstronność. Jego zaletą jest również to, że możesz używać go na sucho i mokro. Poza tym jest bardzo trwały, mocny i nie przegrzewa płytki paznokcia. Dzięki temu praca nad wymarzoną stylizacją staje się prostsza i szybsza. 

Czytasz to wszystko i zastanawiasz się, czy to oznacza, że musisz zamawiać kilka frezów – jedne do skórek, a drugie do usuwania stylizacji? Niekoniecznie. Niektóre produkty są uniwersalne, więc możesz wykorzystać je do wielu zadań. Poza tym w ofercie NEONAIL dostępne są zestawy frezów, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Co więcej, możesz dobrać zestaw do poziomu swoich umiejętności. W sklepie NEONAIL znajdziesz zarówno te idealne dla osób początkujących, jak i profesjonalistek. 

Chcesz żeby robienie manicure czy pedicure stało się jeszcze prostsze i szybsze? W takim razie nie obędzie się bez frezarki i frezów. Zajrzyj do sklepu internetowego NEONAIL i wybierz nowoczesne urządzenie oraz frezy dopasowane do Twoich potrzeb i umiejętności.