RABAT 30% NA ZAKUPY ZA MIN. 99 ZŁ! SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE

ZAMAWIAM

-30%  NA ZAKUPY ZA MIN. 99 ZŁ

ZAMAWIAM

Dlaczego warto stosować oddychające lakiery do paznokci?

Oddychająca formuła lakierów klasycznych to coś, dzięki czemu na nowo pokochasz manicure! Dlaczego te produkty są takie wyjątkowe?

Klasyczne lakiery do paznokci od NEONAIL zostały stworzone za pomocą technologii, która sprawia, że konsystencja produktu jest mniej zwarta. Co to oznacza? Choć oddychająca formuła lakierów dokładnie przylega do płytki, to przy tym może swobodnie przepuszczać do niej powietrze oraz parę wodną. Taki zabieg sprawia, że nawet podczas noszenia manicure, Twoje paznokcie zachowują się tak, jakby nie było na nich żadnego produktu – dzięki temu możesz utrzymać je w doskonałej formie nawet wtedy, kiedy nakładasz na nie lakier do paznokci. Oddychająca formuła lakierów wpływa również pozytywnie na trwałość koloru – za sprawą  bardziej elastycznej warstwy produkt jest odporny na uderzenia.

Dlaczego warto stosować oddychające lakiery do paznokci?

Jest to świetna alternatywa dla innych form zdobień, które są teraz bardzo popularne. Dzięki oddychającym lakierom możesz nosić manicure w ulubionych kolorach, a przy tym mieć odpowiednio dotlenioną płytkę. Taki zabieg sprawi, że Twoje paznokcie będą w świetnej kondycji nawet wtedy, kiedy usuniesz z nich lakier hybrydowy.

Postaw na piękny manicure i dotlenioną płytkę dzięki oddychającej formule lakierów do paznokci!