ZGARNIJ PRODUKTY DO -50%!

ZAMAWIAM

Czy hybrydą można przedłużyć paznokcie?

Wykonujesz manicure hybrydowy w domu i chcesz przedłużyć swoje paznokcie? Możesz zrobić to za pomocą odpowiedniej bazy hybrydowej! Którą z nich wybrać, aby osiągnąć efekt, na jakim nam najbardziej zależy? Poznaj nasze bazy do przedłużania paznokci i wybierz te, które odpowiedzą na Twoje potrzeby!

 

Przedłużanie paznokci bazą hybrydową do 7 mm

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z przedłużaniem paznokci i chciałabyś sprawdzić, czy jest to coś dla Ciebie? Na początek możesz zdecydować się na bazę hybrydową do przedłużania, która pomoże Ci wydłużyć płytki do 7 mm! Taka właśnie jest Base Extra – ma średniogęstą konsystencję, jest transparentna i świetnie sprawdzi się nawet na cienkiej płytce. Zdecyduj się na wzmocnienie, przedłużenie i nadbudowę, które gwarantuje Ci baza hybrydowa Base Extra!

 

Przedłużanie paznokci bazą hybrydową do 1 cm

Przedłużenie paznokci o 7 mm to dla Ciebie za mało? Zdecyduj się więc na bazy, które pomogą Ci wydłużyć płytki aż do 1 cm! Którą z nich wybrać?

Base Extra Cover to ulepszona wersja bazy Base Extra. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim możliwość przedłużenia płytki do 1 cm oraz dziewczęcy, różowy kolor. Możesz nałożyć tę bazę solo i pokryć ją dowolnym topem wykończeniowym, jeżeli zależy Ci na naturalnej, estetycznej stylizacji.

Base Silk Protein Base 6in1 to baza z dodatkiem protein jedwabiu oraz idealna propozycja nawet dla cienkiej, łamliwej płytki. Chcesz zadbać o swoje paznokcie i przedłużyć je za pomocą produktu, który zabezpieczy płytkę podczas noszenia manicure hybrydowego? Postaw na Base Silk Protein Base 6in1!

Cover Base Protein jest bazą z proteinami, która dostępna jest w 3 wariantach kolorystycznych. Zależy Ci na przedłużeniu paznokci, ale przy okazji chciałabyś w kilka chwil stworzyć manicure w kolorze nude? W takim razie zdecyduj się na jeden z trzech kolorów naszej bazy z proteinami! 

Revital Base Fiber to baza idealna dla osób z delikatnymi płytkami, które są podatne na uszkodzenia. Produkt ten posiada w swoim składzie włókna nylonowe, witaminę E oraz wapń. Możesz również zdecydować się na tę bazę w jednym z 5 dostępnych kolorów!

 

Jak długo utwardzać bazę hybrydową?

Odpowiednio przygotowany manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach przez kilka tygodni. Kluczem do sukcesu jest tu jednak odpowiednie utwardzanie bazy oraz innych nakładanych przez nas produktów – dzięki temu przedłużone płytki będą trwałe i odporne na uszkodzenia. W tabeli czasu utwardzania bazy hybrydowej znajdziesz produkt, z którego korzystasz i odpowiadający mu czas utwardzania.