ZGARNIJ 2 LAKIERY ZA 2zł!

ZAMAWIAM

 DO -40% Z OKAZJI DNIA STYLISTKI!

ZAMAWIAM

CZY PROTEINOWA BAZA 6W1 WZMACNIA I REGENERUJE PAZNOKCIE? JAKIE PEŁNI FUNKCJE?

Czy w składzie Proteinowej Bazy 6w1 są proteiny?

Tak, w składzie bazy są proteiny, lecz Proteinowa Baza 6w1 ma także wiele innych zalet, które są bardzo istotne. To produkt posiadający 6 cech w jednym opakowaniu. Można nim wzmocnić oraz przedłużyć płytkę paznokci. Buduje, uzupełnia i wyrównuje. Jest odporna na działanie wysokich temperatur, a jednocześnie ma właściwości nabłyszczające topu.


Czy Proteinowa Baza 6w1 wzmacnia i regeneruje paznokcie?Proteiny mają właściwości wzmacniające. Paznokcie pokryte Proteinową Bazą 6w1 są trwałe i odporne na uszkodzenia. Baza nie wysusza nadmiernie płytki paznokcia, jest delikatniejsza dla niej a co za tym idzie - bardzo trwała. Ponadto, baza zapobiega także obgryzaniu paznokci, dzięki czemu będziesz mogła mieć taką długość płytki o jakiej marzyłaś.


Jakie funkcje pełni Proteinowa Baza 6w1?Jest to Proteinowa Baza 6w1, która posiada wiele korzyści:

1. Baza hybrydowa lub żelowa - jest to baza hybrydowa, która posiada cechy bazy żelowej. Można stosować ją nie tylko pod lakier hybrydowy, ale również jako żel bazowy pod stylizację żelową.

2. Pozostawia połysk - posiada właściwości topu. Po utwardzeniu i przemyciu warstwy lepkiej, baza pozostawia połysk. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które stawiają na naturalny efekt i nie potrzebują dodatkowej aplikacji koloru.

3. Wzmacniające właściwości protein - baza posiada proteiny. Dzięki niej można zapuścić paznokcie dłuższe niż do tej pory. 

4. Buduje, uzupełnia, wyrównuje - bazą możemy zbudować naturalne paznokcie oraz uzupełniać nią odrost, a następnie nałożyć swój ulubiony kolor.

5. Możliwość przedłużenia ponad 1 cm - baza, dzięki swojej gęstej konsystencji i dużej trwałości na uszkodzenia, nadaje się do przedłużenia paznokci nawet o ponad 1 cm.

6. Termostabilna gęstsza formuła - utrzymuje konsystencję w wysokiej temperaturze.

7. Dedykowany, wyprofilowany pędzelek - pędzelek ułatwia aplikację gęstego produktu. Dzięki niemu z łatwością będzie można budować i przedłużać paznokcie. Posiada on kształt i długość zbliżoną do kształtu klasycznego pędzelka do żelu.


Kompendium wiedzy o bazie proteinowej Base 6in1 Silk Protein znajdziesz TUTAJ.