Powiększ kolekcję lakierów AKCJA 3+2!   

STAWIAM NA WIĘCEJ!

PROMOCJA 3+2 nie czekaj!

CHCĘ!
Blog

MOONLIGHT EFFECT

Jesień to idealny czas na metaliczny, błyszczący się manicure, który aktualnie jest bardzo modny. Dlatego też wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i mamy dla Was kolejną propozycję – nowe pyłki Moonlight Effect! Mieniące się jak blask księżyca, o satynowo metalicznym wykończeniu pyłki sprawią, że każda stylizacja nabierze niepowtarzalnego charakteru - barwa zmienia się w zależności od kąta padania światła oraz jego natężenia . Do wyboru 3 odcienie – każda z Was znajdzie coś dla siebie! Jesteście ciekawe jak pyłki prezentują się w stylizacjach? Poniżej zdradzamy więcej szczegółów!

moonlight1

Pyłki z serii Moonlight możecie aplikować na dowolnie wybrany kolor bazowy - każdy z nich sprawi, że pyłek przybierze całkowicie inną postać. Najpopularniejszym kolorem używanym z pyłkami, który da najbardziej spektakularny efekt, jest kolor czarny – nasz lakier Pure Black. Poniższe zdjęcia wzorników przedstawiają każdy z pyłków właśnie na czarnym kolorze: Moonlight Effect nr. 1 po wtarciu w płytkę paznokcia mieni się w odcieniach zieleni, turkusu i fioletu, Moonlight Effect nr. 2 to pięknie iskrzące odcienie żółci i zieleni, natomiast aplikując Moonlight Effect nr. 3 uzyskamy przejście kolorów fioletowego oraz niebieskiego.

moonlight2 moonlight3 moonlight4

Jesteście ciekawe jak stworzyć taki manicure? To nic trudnego! Jeśli znacie już nasz Chrome Effect również aplikacja tego pyłku nie będzie najmniejszym problemem. Moonlight aplikuje się poprzez wtarcie pyłku pacynką lub opuszkiem palca w utwardzoną uprzednio warstwę DRY TOP. Po wtarciu i uzyskaniu satynowego efektu, omiećcie miękkim pędzelkiem nadmiar pyłku, a następnie zaaplikujcie warstwę HARD TOP i utwardźcie. Pamiętajcie o dobrym zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia, żeby Wasz manicure zachwycał trwałością przez długi czas.

 Obejrzyj Video tutaj.

moonlight5 moonlight6 moonlight7

 

Inspiracje i stylizacje z wykorzystaniem pyłków Moonlight znajdziecie na naszych kanałach w mediach społecznościowych – odwiedźcie nas na Facebooku oraz Instagramie! Czekamy na Wasze stylizacje i propozycje pyłków Moonlight w akcji Pamiętajcie, żeby publikując stylizacje z użyciem naszych produktów oznaczyć nas na Instagramie #neonailpoland @neonailpoland oraz na Facebooku @NeoNailPL. <3

moonlight8

moonlight9

moonlight10

Zainspiruj się z nami i zainspiruj nas
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *.