Którą lampę mam wybrać? Miniporadnik

0
Którą lampę mam wybrać? Miniporadnik

Często nas pytacie, którą lampę powinnyście wybrać, aby cieszyć się pięknym i trwałym manicure. Led czy UV, mała czy duża, przewodowa czy może ta działająca bez konieczności użycia kabla? Już spieszymy z odpowiedzią!


Pierwszą rzeczą, którą powinnyście wykonać przy wyborze swojej lampy idealnej, jest zadanie sobie kilku pytań:

  1. Do jakiej metody będziesz używała lampę? Do metody hybrydowej, żelowej? A może myślisz o ich połączeniu?
  2. Czy lampa będzie Ci służyć do użytku domowego? Będzie przeznaczona tylko dla Ciebie, ewentualnie przyjaciółek, kogoś z rodziny? A może świat manicure wciągnął Cię na tyle, że myślisz o bardziej profesjonalnym sprzęcie? Może jesteś stylistką i myślisz o zmianie lampy w swoim gabinecie?
  3. Jakich gabarytów powinna być Twoja lampa? Poszukujesz czegoś małego, mobilnego czy może szukasz prawdziwego rolls royce’a wśród lamp? Czegoś o większych gabarytach, dłuższym czasie pracy i większej mocy?
Jeśli znasz już odpowiedzi na powyższe pytania, czas na nasze rekomendacje!


Większość z Was, zwracając się do nas z pytaniem o pomoc w doborze lampy, zainteresowana jest produktem dedykowanym metodzie hybrydowej. Jeśli dotyczy to i Ciebie - polecamy przyjrzeć się lampom LED. Lampy te to zwykle produkty najnowszej generacji – długowiecznymi, o niskiej zużywalności energii. W lampach LED nie ma konieczności wymiany diod – ich żywotność może wynosić nawet kilkanaście lat.


W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli lamp LED. Na początek przedstawimy te najchętniej przez Was wybierane, o mocy 9 W.


Mini Lampa LED 9 W


lampa


Mini lampa ledowa przeznaczona do utwardzania lakierów hybrydowych. Sprawdzi się również przy metodzie żelowej, ale co ważne – żelach utwardzanych w świetle led!


Jest mała i poręczna – znakomicie nadaje się do podróży, nie zajmując wiele miejsca. Lampa ta posiada timer, który można ustawić na 3 czasy: 30, 60 oraz 90 sekund. Model ten działa na przewodzie, wystarczy więc podłączyć do gniazdka i następnie ustawić pożądany czas za pomocą włącznika. Lampa ta nie powinna pracować dłużej niż 15 minut w ciągu godziny. Wystarczy to na wykonanie manicure na dwóch dłoniach. Przez to polecana jest jednak wyłącznie do użytku domowego.


Lampę i jej dokładną specyfikację znajdziecie tutaj: http://www.neonail.pl/produkt/x4072-lampa-miniuv-led.html?search=product&string=lampa


Bezprzewodowa Lampa LED 9 W L2-2


lampa1


Kolejnym modelem LED o mocy 9 jest bezprzewodowa lampa LED 9 W L2-2. To najnowszy i najbardziej nowoczesny produkt pośród lamp mniejszego typu. Podobnie jak jej poprzedniczka jest mała i zgrabna, jednak to co jest jej niebywałą zaletą, to wbudowany akumulator, który pozwala na blisko godzinną pracę bez konieczności ładowania urządzenia. Świetnie zatem sprawdzi się w mniej typowych miejscach aniżeli stół czy toaletka: na łóżku, w samochodzie czy pod namiotem! Model ten to znakomity wybór dla osób często podróżujących i lubiących idealny manicure w każdych warunkach! Wygląd lampy – jej nowoczesny, ergonomiczny design przypadnie do gustu wielbicielkom minimalistycznego trendu! Lampa posiada timer: 30 oraz 60 sekund. Lampę możecie podłączyć do gniazdka i pracować na kablu lub poczekać aż się w pełni naładuje i korzystać z niej bezprzewodowo. Do lampy dołączony jest kabelek USB, dzięki czemu źródłem prądu może być nawet Wasz laptop!


Lampę i jej dokładną specyfikację znajdziecie tutaj: http://www.neonail.pl/produkt/5130-bezprzewodowa-lampa-led-9-w-l2-2.html?search=product&string=lampa


Przygotowaliśmy dla Was również krótki film, obrazujący funkcjonalność lampy. Znajdziecie go na naszym kanale na platformie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=kstiSKzrpTM


Lampa LED - 12 W

lampa2


Chętnie przez Was wybierany model, o nieco większej mocy. Lampa ta posiada również większe gabaryty - jednorazowo i w sposób komfortowy utwardzicie w niej wszystkich 5 paznokci u dłoni. Lampa posiada timer: 30 sekund, 60 sekund i czas ciągły. Również znakomicie nadaje się do utwardzania lakierów hybrydowych i żeli LED. Tak jak jej poprzedniczki, polecana jest do wykonywania manicure w domowym zaciszu.


Lampę i jej dokładną specyfikację znajdziecie tutaj: http://www.neonail.pl/produkt/3090-1-lampa-led-12-watt.html?search=product&string=lampa


Lampy LED coraz częściej goszczą również w salonach.Modele te są dobrą inwestycją - skracają czas pracy stylistek, są energooszczędne, nie wymagają wymiany żarówek. Pięknie się też prezentują w salonie. Dla profesjonalistek oraz tych z Was, które stylizacją paznokci planują zająć się zawodowo polecamy modele LED o mocy 48 W.


Lampa LED 48 W

lampa3


To lampa, która doskonale sprawdzi się w domowym zaciszu, ale przede wszystkim w profesjonalnym salonie. Jej nowoczesny design idealnie dopasuje się do stanowiska manicure w salonie kosmetycznym. Lampa jest bardzo wydajna w związku z jej czasem pracy – to nawet 35.000 godzin, przekładających się na około 12 lat bezobsługowej funkcjonalności.


Lampa LED 48 W wyposażona jest w 4 czasy pracy – 10, 30, 60 sekund oraz naświetlanie stałe, dzięki czemu dostosujesz czas naświetlania do danej potrzeby lub techniki stylizacji. Ogromną zaletą lampy jest sensor ruchu, który reaguje w momencie włożenia dłoni do lampy, włączając natychmiastowo naświetlanie. Co więcej, w zależności od potrzeby istnieje możliwość wyboru mocy lampy – 6 W, 12 W, 24 W, 36 W, 48 W, dzięki takiej możliwości wyboru lampa dostosuje się do danej techniki!


Umieszczone w lampie żarówki LED zapewniają bezpieczeństwo użytkowania a zarazem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się i wzrostem temperatury. Równomierne rozłożenie żarówek sprawia, że dany produkt doskonale utwardzi się w procesie naświetlania. Lampa jest zaprojektowana tak, ażeby zapewnić Tobie i klientkom najwyższy komfort i wysoką jakość pracy.


Zastanawiasz się nad wyborem lampy UV? Chcesz skupić się głównie na stylizacjach żelowych? Poniżej przedstawiamy lampy UV z naszej oferty, które możesz wykorzystać do użytku domowego oraz w salonach.


Żele UV, którymi wykonujesz stylizację paznokci, utwardzają się w lampie UV o mocy 36 W. Polecamy naszą lampę, w 3 różnych wersjach kolorystycznych. Każda z nich posiada 4 świetlówki oraz 3 czasy naświetlania – 120, 180 sekund, jak również naświetlanie stałe. Lampę z powodzeniem możesz wykorzystywać również w profesjonalnym salonie manicure do tworzenia żelowych stylizacji, przy użyciu żeli UV.


lampa4


Niezależnie od tego, którą lampę wybierzesz – koniecznie zapoznaj się z tabelą dotyczącą zasad utwardzania lakierów hybrydowych NeoNail w lampach LED i UV o różnych mocach. W zależności od produktu i danego koloru czasy te nieco się różnią.


Wskazówka: przy ciemnych kolorach warto nieco wydłużyć czas utwardzania, aby mieć pewność, że lakier doskonale się utwardzi na całej powierzchni płytki paznokcia.


lampa5

lampa1

lampa2

lampa3

lampa4

lampa5

Dodaj komentarz Zainspiruj się z nami i zainspiruj nas
Imię
Adres email
Strona internetowa
Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *.