Jak samodzielnie wykonać manicure hybrydowy w domu?

0
Jak samodzielnie wykonać manicure hybrydowy w domu?

O zaletach manicure hybrydowego pisaliśmy już wcześniej na naszym blogu. Kto przeczytał tamten wpis dobrze wie, że tego typu manicure to ratunek dla wielu zapracowanych kobiet. Do niedawna bowiem lakier, który w nienaruszonym stanie utrzymywałby się na paznokciach przez dwa tygodnie, pozostawał w sferze marzeń. Nie dziwne więc, że gdy gabinety kosmetyczne poszerzyły swoją ofertę o manicure hybrydowy, kobiety od razu postanowiły wypróbować tę nowość. Co więcej, bardzo szybko ją pokochały.


Teraz by cieszyć się idealnymi paznokciami przez dwa tygodnie wcale nie musimy udawać się do salonu kosmetycznego. Dzięki praktycznym rozwiązaniom, wprowadzonym przez producentów akcesoriów do paznokci, manicure hybrydowy można wykonać samemu, w domu.Co jest potrzebne do wykonania manicure hybrydowego w warunkach domowych?


1. Lakier Żelowy UV TOP/BASE (2 w 1) 6ml
2. Lakier Żelowy UV kolor 6 ml
3. Latarka LED UV
4. Cleaner 100ml


Łączny koszt takiego zestawu to 85,60zł. W salonie kosmetycznym za jeden zabieg trzeba zapłacić, w zależności od miasta, od 20 do 50zł. Zakup zestawu domowego zwróci się już nawet po miesiącu, ponieważ manicure hybrydowy należy powtarzać co dwa tygodnie.


Część z kobiet pomyśli pewnie, że zabieg taki jest i tak na tyle skomplikowany, że same nie będą potrafiły go wykonać. Nic bardziej mylnego. Do zrobienia manicure hybrydowego nie potrzebne są większe umiejętności niż do pomalowania paznokci zwykłym lakierem.Manicure hybrydowy krok po kroku:


1. Po delikatnym zmatowieniu płytki paznokcia, nakładamy cienką warstwę Lakieru żelowego UV TOP/BASE.
2. Utwardzamy latarką UV przez ok. 30 sekund.
3. Nakładamy pierwszą warstwę lakieru UV w wybranym kolorze.
4. Utwardzamy pierwszą warstwę lakieru latarką UV przez ok. 30 sekund.
5. Nakładamy drugą warstwę lakieru UV.
6. Utwardzamy drugą warstwę lakieru latarką UV przez ok. 30 sekund.
7. Nakładamy ostatnią warstwę Lakieru żelowego UV TOP/BASE dla nadania połysku.
8. Warstwę Top UV utwardzamy latarką UV przez ok. 30 sekund.
9. Na koniec przemywamy pomalowaną płytkę paznokcia Cleanerem.
10. Tak samo postępujemy z drugą dłonią.


Zrobienie manicure hybrydowego w domu, przy użyciu latarki LED UV trwa około 30 minut, a efekt utrzymuje się tak samo długo jak po zabiegu u kosmetyczki. Dlatego jeśli zależy Wam na czasie i oszczędności zamówcie swój własny zestaw startowy i przekonajcie się, że samodzielne wykonanie manicure hybrydowego jest proste i przyjemne.

Dodaj komentarz Zainspiruj się z nami i zainspiruj nas
Imię
Adres email
Strona internetowa
Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *.