ZGARNIJ 2 LAKIERY ZA 2 ZŁ PRZY ZAKUPACH ZA MIN. 129 ZŁ!

ZAMAWIAM

ZGARNIJ 2 LAKIERY ZA 2 ZŁ!

ZAMAWIAM
Blog

Base Extra czyli kilka słów o bazie do zadań specjalnych

Wyobraźcie sobie produkt, dzięki któremu Wasze paznokcie będą jak z reklamy. Długie, twarde, o idealnym, wybranym przez Was kształcie. Nawet jeśli Wasza naturalna płytka należy do tych słabszych lub po prostu nie macie cierpliwości do jej zapuszczania, taki perfekcyjny manicure nie musi pozostawać tylko w sferze marzeń! Wszystko to dzięki prawdziwej magii w pędzelku – naszej kultowej Base Extra!

 

baza utrwalająca wzmacniająca paznokieć

Base Extra to więcej niż zwykła baza. To hybrydowy lakier żelowy, który dzięki swojej niezwykłej formule nie tylko utwardzi Wasze paznokcie, ale będziecie je również w stanie przedłużyć nawet o 7 mm! Lakier jest niebywale trwały, odporny na odpryskiwanie, przez co polecany jest również jako baza do bardziej kapryśnej płytki. Zapewni Wam piękny manicure nawet do 4 tygodni!

 

Base Extra posiada czarne, zgrabne opakowanie o pojemności 14 ml. Płaski, krótki pędzelek ułatwi Wam aplikację produktu. Jego formuła pozwala na pracę nawet na 5 paznokciach jednocześnie – średniogęsta konsystencja sprawi, że baza nie spłynie, a Wy będziecie mogły spokojnie dokończyć Wasz manicure.

 

Jak postępować z Base Extra?

 

Na przygotowaną płytkę paznokcia, zmatownioną i odtłuszczoną, nałóżcie Base Extra. W zależności od tego czy ma Wam ona służyć po prostu jako baza pod lakier hybrydowy - nałóżcie jedną, cienką warstwę na paznokcieć, pamiętając o zabezpieczeniu wolnego brzegu. Utwardźcie w lampie UV 36 W – 2 minuty, w lampie LED 48 W wystarczy 30 sekund. Kolejno czas na kolorowy lakier hybrydowy, top i voilà! Manicure hybrydowy o przedłużonej trwałości gotowy!

 

Jeśli natomiast przy pomocy Base Extra chcecie zbudować i przedłużyć paznokcie, koniecznych jest wykonanie kilku dodatkowych, lecz prostych kroków. Ponownie przed przystąpieniem do pracy przygotujcie odpowiednio płytkę: spiłujcie, użyjcie bloczka polerskiego i odtłuśćcie ją. Aby przedłużyć Wasze paznokcie potrzebujecie także szablonów. Na naszej stronie znajdziecie kilkanaście modeli o różnych kształtach i w różnych rozmiarach.

 

szablony do przedłużania paznokci

Przykładowe szablony dostępne na: www.neonail.pl

 

Szablon umieśćcie pod wolnym brzegiem paznokcia, zwińcie i sklejcie, tak aby powstało wsparcie dla nowej płytki, którą będziecie tworzyć. Nałóżcie na naturalny paznokieć warstwę bazy, a następnie przeciągnięcie pędzelkiem po szablonie, przedłużając tym samym Waszą płytkę. Grafika na szablonie pozwoli Wam orientacyjnie nadać jej kształt i długość. Nałóżcie nieco więcej produktu na nową, przedłużoną część, tak, aby grubością dopasowała się ona do naturalnego paznokcia. Sprawdźcie następnie jego profil, czy krzywa c wygląda odpowiednio. W razie potrzeby dołóżcie produktu.

 

Base3

 

Po pierwszej warstwie – włóżcie dłoń z szablonami pod lampę. Nie usuwajcie szablonów wcześniej! Kiedy baza się utwardzi, delikatnie wyciągnijcie dłoń spod lampy i ściągnijcie szablony. Teraz czas na dopracowywanie płytki - nałóżcie kolejną warstwę bazy, nadając odpowiedni kształt i grubość paznokciom. Ponownie włóżcie dłoń pod lampę. Aby stworzyć twardy, ale wciąż elastyczny paznokieć, przypominający ten naturalny, zwykle potrzebne są 2 lub 3 warstwy Base Extra.
Base4

 

Kiedy szkielet Waszego nowego paznokcia jest gotowy, czas na piłowanie i nadanie idealnej formy. Nie przejmujcie się jeśli stworzona przez Was płytka będzie miała poszarpane końce i nieregularny kształt. Wszystko to da się skorygować! Po nadaniu kształtu krawędziom czas na zmatowienie i wyrównanie powierzchni. Jak widzicie – kilka kroków i nowe paznokcie gotowe! Teraz wystarczy nałożyć idealny kolor i pięknie błyszczący top.

 

Pamiętajcie, że Base Extra to produkt wielofunkcyjny - dzięki niemu nie musicie stosować już żadnej, dodatkowej bazy! Wystarczy nałożyć kolorowy lakier hybrydowy, top i gotowe!

 

Przygotowaliśmy dla Was również materiał video – w roli głównej oczywiście nasza Base Extra! Tutorial krok po kroku, obrazujący jak przedłużyć paznokcie, znajdziecie na naszym kanale na platformie YouTube:


Pamiętajcie! Life is too short for bad manicure! Piękne i długie paznokcie mogą zdobić i Wasze dłonie!

 

Najnowsze
Komentarze
NeoNail

@Weronika Tak, oczywiście. Możesz użyć Base Extra w tym celu, pamiętaj, by nałożyć cienką warstwę :)

Weronika

Witam! Czy mogłabym użyć tej bazy pod Wasz żel budujący zamiast żelu bazowego, który jest ma tą chwile niedostępny w Państwa ofercie?

NEONAIL

@MONIKO Bazę możesz również zastosować z żelami naszej marki :)

Monika

Czy można tę bazę stosować pod żel budujący?

NEONAIL

@ANIU Wiemy, że Base Extra idealnie współpracuje z lakierami hybrydowymi NeoNail. Jednak nie wiemy, jak sprawdzi się w połączeniu z produktami innej marki, ponieważ ich nie testujemy.

Anna

Czy baza współpracuje dobrze z lakierami innej firmy?

NEONAIL

@KAMA Paznokcie odrastają codziennie, więc uzupełniając nie szkodzimy im, ponieważ zawsze pracujemy na naturalnej, nowej płytce. Base Extra świetnie nadaje się do uzupełniania :)

kama

Co w sytuacji, kiedy nie korzystam z frezarki i chciałabym się go pozbyć - nie bazy, a po przedłużeniu?
Czy ciągłe uzupełnianie nie osłabi paznokcia? Czy po dłuższym czasie uzupełniania zostanie coś jeszcze z naturalnego paznokcia? ;)

NEONAIL

@MAGDALENA Kolor warto zdjąć pilnikiem o gradacji 100/180 lub frezarką. Aceton może rozpuścić Base Extra, jednak zajmuje to więcej czasu - dlatego polecamy spiłować kolorowy lakier hybrydowy i uzupełnić bazę, jak paznokcie żelowe. Powodzenia :)

NEONAIL

@SYLWIA Base Extra służy jako lakier bazowy również pod kolorowe żele naszej marki ;)

Magdalena

Baza przedłużałam paznokcie, i chciałabym zmienić kolor to czy muszę używać piknika żeby zdjąć kolor czy mogę użyć acetonu, skoro baza jest tak mocna i nie da rady zdjąć jej kilka warstw acetonem?

Sylwia

Czy basa nadaje się jako podkład pod wasze żele kolorowe?

NEONAIL

@JUSTYNO Bazę możesz zdjąć przy użyciu acetonu. Gdy jednak przy jej użyciu przedłużałaś paznokcie i jej warstw nałożyłaś więcej, wówczas musisz wykorzystać frezarkę.

Justyna

Witam czy ta baze sciaga sie standardowo przy pomocy acetonu ?

Milena

Świetny produkt, u mnie sprawdza się idealnie do przedłużania paznokci. Odejdę na rzecz tej bazy od wcześniej używanych żeli

NEONAIL

@AGNIESZKA Po kilku dniach możesz wciąż nałożyć kolorową hybrydę. Jednak zanim to zrobisz, zmatuj płytkę polerką, usuń nagromadzony pył szczoteczką i przemyj paznokcie wacikiem bezpyłowym nasączonym Nail Cleanerem. Powodzenia :)

Agnieszka

Dzień dobry. Mam pytanie. Przedłużyłam paznokcie base extra i zostawiłam bez koloru. Za jakieś parę dni chcę je pomalować. Czy muszę zmatowic płytkę? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam ☺

NEONAIL

@JULIA Manicure możesz zakończyć na aplikacji Base Extra. Po utwardzeniu w lampie wystarczy przetrzeć wacikiem nasączonym Nail Cleanerem :)

JULIA

Czy można przedłużyć paznokcie po czym nie nakładać już innych produktów?Czy konieczne jest nakładanie lakieru kolorowego i top-u?

NEONAIL

@KAROLA
Base Extra to baza, którą usuwa się poprzez rozpuszczenie w acetonie. Jedna, cienka warstwa podkładowa zejdzie w acetonie po 7-10 minutach. Dwóch lub trzech grubszych warstw nie należy ściągać, tylko uzupełniać, dzięki czemu struktura paznokcia pozostanie nienaruszona. Można ją stosować jako klasyczną bazę pod lakier hybrydowy i tym samym wydłużyć trwałość manicure do 35 dni aplikując jej jedną warstwę lub jako bazę odbudowującą, przedłużającą naturalną płytkę paznokcia aplikując 2-3 warstwy. Przy drugim sposobie można nadać odpowiednią grubość i kształt przy użyciu pilnika oraz polerki. Mając zaaplikowane grubsze warstwy Base Extra na płytce paznokcia można usunąć kolorowy lakier hybrydowy piłując go i uzupełnić warstwę Base Extra.

karola

Dlaczego nie ma wzmianki o tym jak go usuwać ... skoro jest to mocny produkt który można poprawiać pilnikiem nie tak jak zwykłą bazę to chyba nie schodzi w acetonie.... ? czy jednak schodzi? a może należy pilnikiem go usuwać... czy przy kolejnym mani nie trzeba usuwać a tylko tak jak przy żelach uzupełniać? jak to jest z ta bazą?

Zainspiruj się z nami i zainspiruj nas
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *.